Pozycjonowanie Stron Internetowych

Jeśli twoja strona nie znajduje się na pierwszej stronie, tracisz wiele potencjalnych klientów.

Kontakt

Dlaczego potrzebujesz pozycjonowania?

Nie ma znaczenia w jakiej branży działasz, codziennie nowe osoby szukają twojego produktu lub usługi w wyszukiwarce Google. Pozycjonując twoją stronę na pierwszej stronie lub też na pierwszej pozycji pod wybranym słowem kluczowym jesteś w stanie przyciągnąć dodatkowych klientów bez korzystania z innych rodzajów reklamy.

Co jeśli nigdy nie korzystałeś z żadnej opcji reklamowania swojego biznesu ? Jeśli posiadasz stronę na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google (TOP 1) pod wybrane słowo kluczowe, zdobywasz dokładnie takich klientów jakich potrzebujesz.  Naszym zadaniem jest dobranie idealnych słów kluczowych tak aby zmaksymalizować ilość ruchu jaki będziesz zdobywać. Oznacza to, że jeśli potencjalnych klient będzie wyszukiwał słowo kluczowe pokrewne do świadczonych przez ciebie usług lub też produktu znajdzie twoją stronę na pierwszej pozycji.

Nasz Proces Pozycjonowania

optymalizacjastrony

Optymalizacja Strony

Optymalizacja strony jest kluczową częścią bez której nie powinno się rozpocząć pozycjonowania.

linkbuilding

Budowa Linków Wysokiej Jakości

Budowa linków do strony jest niezwykle istotna jeśli chodzi o pozycjonowanie.Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że wszystkie linki będą jak najwyższej jakości.

lokalnepozycjonowanieLokalne Pozycjonowanie

Naszym głównym zadaniem jest pozycjonowanie strony na wartościowe lokalne słowa kluczowe.

raport

Rozbudowany System Raportów

Nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać na jakich pozycjach znajduje się twoja strona, dzięki rozbudowanemu systemowi comiesięcznych raportów. Wszystkie konfigurowane są w taki sposób żeby jak najbardziej przystępnie pokazać ci aktualne efekty.

analizakonkurencji

 Analiza Konkurencji

Dokładnie analizujemy strony konkurencji żeby podejmować jak najlepsze działania.